![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13669053
*
nr 1366 9053
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Parkmotiv, ej signerad. Olja på duk, 23x34 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 december 2020
kl 19:51:38
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/12 22:30:42
1
500 kr
10/12 21:56:16
2
450 kr
10/12 21:56:16
1
500 kr (Budbetjänt)
14/12 16:34:08
3
700 kr
14/12 17:54:10
4
900 kr
14/12 18:38:15
3
900 kr
14/12 18:38:15
4
900 kr (Budbetjänt)
14/12 18:38:56
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad olja olja på duk oljemålning oljemålningar parkmotiv
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:04
-
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:43
-
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:03
-
2002 Oljemålning
Astrid Wahlstedt (1877-1946), Sverige. Landskap me..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:47
-
2112 Oljemålning
Bali Fristedt, blommande träd. Signerad. Olja på d..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:24
-
5266 Oljemålning
C Borén, Lejon. Signerad. -41. Olja på duk, 28x34 ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:17
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1366 9053
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Parkmotiv, ej signerad. Olja på duk, 23x34 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 december 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
4/12 22:30:42 | 1 | 500 kr |
10/12 21:56:16 | 2 | 450 kr |
10/12 21:56:16 | 1 | 500 kr (Budbetjänt) |
14/12 16:34:08 | 3 | 700 kr |
14/12 17:54:10 | 4 | 900 kr |
14/12 18:38:15 | 3 | 900 kr |
14/12 18:38:15 | 4 | 900 kr (Budbetjänt) |
14/12 18:38:56 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad olja olja på duk oljemålning oljemålningar parkmotiv
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:04 -
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:43 -
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:03
-
2002 Oljemålning
Astrid Wahlstedt (1877-1946), Sverige. Landskap me..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:47 -
2112 Oljemålning
Bali Fristedt, blommande träd. Signerad. Olja på d..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:24 -
5266 Oljemålning
C Borén, Lejon. Signerad. -41. Olja på duk, 28x34 ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:17